MENU

Nowy skaner mikrofilmowy

Powrót

Data publikacji: 5 czerwiec 2020

Nowość w palecie skanerów mikrofilmowych Zeutschel.

OM Mini to wydajne skanowanie filmów rolkowych.

Zalety produktu
Łatwa ścieżka transportu filmu i intuicyjne oprogramowanie sprawia, że ​​ładowanie, skanowanie i przewijanie jest prostym procesem.

Oprogramowanie
OM Mini wykorzystuje pakiet oprogramowania Quantum do przechwytywania i przetwarzania obrazów. QuantumScan oferuje precyzyjną technologię kadrowania a Quantum Processing szerokie możliwości edycji pliku, by spełnić wysokie wymagania dla obrazu i pliku potrzebne do ich wydruku.

Komputer zewnętrzny
Dołączony zewnętrzny komputer zapewnia maksymalną elastyczność, wydajność i minimalny czas przestoju w trakcie procesu skanowania. Aby zwiększyć mobilność i oszczędność miejsca, OM Mini jest również dostępny z opcją podłączenia do laptopa.

Ergonomia
OM Mini to najmniejsze urządzenie spośród dostępnych na rynku skanerów mikrofilmowych. Zajmująca mało miejsca konstrukcja pozwala operatorom sterować wieloma skanerami jednocześnie w celu zwiększenia przepustowości procesu.

Mobilność
OM Mini jest idealny dla użytkowników posiadających liczne oddziały firmy lub z projektami w różnych lokalizacjach. Może on być bezpiecznie transportowany w ochronnej torbie co wpływa na jego pełną mobilność.