MENU

Misja

Powrót

misja1

Digitalizacja archiwaliów i zbiorów bibliotecznych. Digitalizujemy dokumenty papierowe, rejestrując zbiory archiwów, bibliotek i muzeów w systemie cyfrowym. Wraz z naszymi Klientami podejmujemy wysiłek w celu zachowania kulturalnego dziedzictwa dla przyszłych pokoleń. Proponujemy idealne rozwiązania dla digitalizacji wartościowych dzieł sztuki i dokumentów. Znamy rynek oraz jego potrzeby. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu wynikającemu z wieloletniej działalności sprostamy każdemu wyzwaniu.

Skanowanie dokumentów papierowych. Nasza firma zajmuje się także profesjonalnym skanowaniem wszelkich dokumentów papierowych przechowywanych w archiwach jednostek budżetowych lub firm z sektora prywatnego. Nie straszna nam digitalizacja materiałów przechowywanych w boxach archiwizacyjnych, segregatorach czy teczkach bez względu na ich stan zachowania, ilość czy format. Digitalizacja dokumentów i wdrożenie nowoczesnego archiwum dokumentów elektronicznych to doskonałe rozwiązanie, po które sięga coraz więcej przedsiębiorstw. To sposób na szybki rozwój firmy, sprawny obieg i dostęp do informacji, a także oszczędność czasu. Korzyścią z wprowadzenia elektronicznego archiwum jest również bezpieczeństwo danych – digitalizacja minimalizuje ryzyko zniszczenia lub zagubienia materiałów papierowych. Dodatkowo umożliwia oszczędne zagospodarowanie przestrzeni – spokojnie można zrezygnować z przechowywania niezliczonych segregatorów czy teczek.

Sprzedaż profesjonalnych urządzeń. Wszystkim Klientom, którzy chcą się zająć archiwizacją dokumentów, polecamy szeroki wybór profesjonalnych urządzeń, dzięki którym możliwe jest usprawnienie tego procesu. Zdając sobie sprawę ze znaczenia digitalizacji muzealiów czy archiwaliów, przygotowaliśmy bogatą ofertę, w której znajdziesz skanery wielkoformatowe, książkowe, dziełowe, jak również urządzenia do digitalizacji map. Digitalizacja starodruków czy rękopisów wymaga nie tylko odpowiednich umiejętności, ale także zastosowania bezpiecznego dla zbiorów bibliotecznych urządzenia. Właśnie dlatego oferujemy skanery pochodzące wyłącznie od renomowanych producentów – ROWE, Zeutschel, Microform oraz Qidenus. Marki te, to gwarancja niezawodności, trwałości i bezpieczeństwa użytkowania. W naszej ofercie znajdziesz zaawansowane technologicznie urządzenia, dzięki którym digitalizacja muzealiów czy archiwaliów stanie się szybkie i bezproblemowe. Przekonaj się sam!