MENU

Koniec produkcji OS 12000 A1, powitajmy następcę: OS C1

Powrót

Marka Zeutschel ogłosiła zakończenie sprzedaży skanera dziełowego OS 12000 A1.


Następcą skaner OS C1

Przez 10 lat OS 12000 A1 był popularnym urządzeniem do digitalizacji dla bibliotek i archiwów, które przekonywało do siebie użytkowników pod względem jakości i wydajności. Zgodnie z własnym twierdzeniem „Dla nas dobre nie jest wystarczająco dobre”, Zeutschel rozwijał serię profesjonalnych skanerów. Obietnica złożona Klientowi pozostaje taka sama: wysoka jakość obrazu i niezawodne wyniki w połączeniu z wydajnymi procesami, gwarantują płynną pracę i łatwą obsługą. A wszystko to w bardzo dobrym stosunku ceny do wydajności.

W systemie OS C te istotne cechy zostały dodatkowo ulepszone w kluczowych obszarach. Dla przykładu, głowica skanująca została przeprojektowana i zawiera nowy napęd skanujący, by działała jeszcze dokładniej i płynniej, kołyski na książki są jeszcze precyzyjniej regulowane a oświetlenie LED zostało zoptymalizowane.
Rezultatem są stale ostre obrazy oryginałów, które spełniają wytyczne i normy jakości obrazu Metamorfoze Light i ISO 19264 Level B przy rozdzielczości 300 ppi.
OS C odziedziczył solidną dwukolumnową konstrukcję z wysokiej klasy serii OS Q i OS HQ.
W nowej serii skanerów, celowo zrezygnowano z plastiku i jako materiał konstrukcyjny wykorzystano tylko metal. Zapewnia to bardzo wysoką stabilność urządzenia i jego dłuższą żywotność.