MENU

Nowa seria skanerów: wszechstronne OS C - już dostępne!

Powrót

Skanery Zeutschel znane są z wysokiej jakości obrazu, wydajnej obsługi i łatwości użytkowania.

Teraz kontynuujemy historię sukcesu skanerów A2: oto OS C!

Te funkcje sprawią, że ​​skanery OS C staną się niezastąpione

1. Standaryzowana wysoka jakość obrazu
Przeprojektowana głowica skanująca z nowym napędem, dzięki czemu działa teraz jeszcze dokładniej i płynniej. Ponadto zoptymalizowano oświetlenie LED. Dokładniejszy pomiar grubości książki, dzięki czemu zawsze otrzymamy optymalnie ostry obraz stron digitalizowanego zbioru.
Wszystko to składa się na bardzo dobre wyniki obrazu, które spełniają standardy jakości Metamorfoze Light i ISO 19264 Level B przy rozdzielczości 300 ppi.

2. 100% przetestowana jakość OS C
umożliwia również automatyczną kontrolę jakości każdego pojedynczego skanu. Gwarantuje to doskonała współpraca oprogramowania OmniScan 12 z narzędziem OS QM TOOL do analizy jakości i Object Level Target, który jest umieszczany obok oryginału. Najpierw definiujemy w oprogramowaniu parametry jakościowe istotne dla projektu, w kolejnym kroku, po uruchomieniu skanowania dane obrazu OLT są przesyłane do oprogramowania do analizy jakości. Oprogramowanie analizuje wyniki obrazu i wskazuje, czy kontrola została zaakceptowana, czy nie. Wszystko to dzieje się „w locie”, czyli w ułamku sekundy.

3. Solidnie zaprojektowany
aby zapewnić dłuższą żywotność. OS C jest oparty na solidnej dwukolumnowej konstrukcji znanej z wysokiej klasy serii OS Q i OS HQ. Jako materiał konstrukcyjny używany jest wyłącznie metal. W efekcie daje to bardzo wysoką stabilność urządzenia przez długi czas.

4. Wydajna, delikatna praca OS C
przyspiesza realizacje projektów dzięki bardzo krótkim czasom skanowania. Gwarantują to podzespoły elektroniczne sprawdzone w skanerach Zeutschel oraz oprogramowanie OmniScan 12, które łatwo i wydajnie prowadzi operatorów skanowania przez cały proces przetwarzania obrazu – od wykonania skanu, przez optymalizację obrazu, po możliwość wydruku w różnych formatach. Sprawdzone w praktyce uchwyty na książki z nową, ulepszoną konstrukcją i sterowanie płytą szklaną zapewniają delikatną digitalizację i wspierają zautomatyzowane procesy.

5. Prosta, ergonomiczna obsługa
Skanery OS C sterowane są przez oprogramowanie OmniScan 12, sprawdzone w wielu projektach digitalizacyjnych. Dwukolumnowa konstrukcja pozwala na użycie większych monitorów, które są umieszczone w bezpośrednim polu widzenia operatora skanera, a nie z boku. Światło skanera jest aktywowane tylko podczas procesu skanowania, co minimalizuje narażenie zarówno operatora skanera jak i cenne oryginały na oświetlenie ciągłe.

6. Ekologia
OS C jest zgodny z koncepcją zrównoważonej produkcji. Plastik został całkowicie wyeliminowany z konstrukcji urządzenia. Zastosowano metale, które nadają się do recyklingu. Wskaźnik recyklingu wynosi prawie 100%. Zeutschel działa neutralnie dla klimatu od 2021 r. i posiada certyfikat DIN ISO 14001, normę dotyczącą wprowadzania systemu zarządzania środowiskowego.

7. „Made in Germany”
Cały rozwój produktu i produkcja odbywa się w siedzibie firmy w Tybindze. Dba się również o to, aby elementy wyposażenia pochodziły w dużej mierze od dostawców lokalnych. Produkcja i praca w Zeutschel odbywa się zgodnie z wymogami prawnymi w zakresie ochrony środowiska, bezpieczeństwa i higieny pracy. Wszystkie procesy i zarządzanie jakością są certyfikowane zgodnie z ISO 9001 od 2016 roku.